НМТ 2023: розпочалась реєстрація учасників

Сьогодні, 3 квітня, розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 3 травня 2023 року.
Для реєстрації, за допомогою спеціального сервісу на вебсайті Українського центру необхідно створити персональний кабінет (зазначити реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу) і виконати в ньому такі дії:
  1. вказати реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію випускник/ця поточного року або випускник/ця минулих років, потребу створення особливих (спеціальних) умов)
  2. вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він/вона планує проходити НМТ;
  3. завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
підтвердити бажання взяти участь у НМТ і надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру.
Після надсилання даних на обробку, рекомендуємо Вам переглядати інформацію у персональному кабінеті. ❗️Якщо замість повідомлення про успішну реєстрацію і можливості сформувати сертифікат буде запис про потребу виправити недоліки, необхідно якнайшвидше це зробити.
Виправити та повторно надіслати все на перевірку до регіонального центру можна до 7 травня 2023 року.
Радимо не зволікати з реєстрацією, аби мати час для того, щоб усунути недоліки чи внести потрібні зміни.
Після надсилання своїх даних на обробку в персональному кабінеті вступник/ця матиме змогу вносити зміни до інформації про:
  • назву навчального предмета додаткового блоку, з якого бажає пройти тестування;
  • населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ;
  • потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії.
Для всіх охочих зареєструватися в НМТ створив відеоінструкцію , у якій вступники дізнаються про те, на що варто зважати під час реєстрації.
Крім того, Український центр оцінювання якості освіти підготував демонстраційні варіанти тестів з усіх предметів . Ця інформація допоможе у виборі предмета додаткового блоку.
Учасники проходитимуть тестування з двох обов’язкових предметів (українська мова, математика), а також одного з предметів на вибір (історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія).