Обмін досвідом та підвищення педагогічної майстерності

В Національній академії Державної прикордонної служби України триває навчально-методичний збір персоналу. Впродовж трьох днів з керівниками структурних підрозділів академії, офіцерським та науково-педагогічним складом проводяться заняття, збори, круглі столи, міжкафедральні методичні наради та інформування. Головною метою цьогорічного навчально-методичного збору визначено удосконалення освітнього процесу в академії та підвищення педагогічної майстерності персоналу.

Впродовж збору було підсумовано результати діяльності у 2021 році як на рівні академії в цілому, так і на факультетах та кафедрах вишу. Також проведено комплекс занять з різних аспектів освітньої та службової  діяльності в академії, зокрема щодо загальних вимог до організації освітнього процесу та повсякденної діяльності, підготовки здобувачів вищої освіти до екзаменаційної сесії та порядку рейтингового оцінювання курсантів, обговорення результатів практичної підготовки курсантів, морально-психологічного забезпечення у військовому колективі, використання програмного забезпечення для дистанційного навчання та з інших тем. Не менш важливим аргументом проведення подібних заходів є обмін передовим педагогічним досвідом між викладачами та керівниками підрозділів та поширення в колективах передового досвіду інших закладів освіти.

Впродовж останнього дня навчально-методичного збору тривають інструкторсько-методичні заняття за тематикою освітньої діяльності  кафедр Національної академії та підбиття підсумків проведених заходів.