Обмін досвідом з кінологами Державної митної служби України

Представники кафедри кінології факультету безпеки державного кордону Національної академії Державної прикордонної служби України провели чергове бінарне заняття з майбутніми офіцерами кінологічних підрозділів. Цього разу до заходу долучилися фахівці-практики Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби України. Під час заняття здобувачів вищої освіти ознайомили з основними вимогами чинного законодавства щодо дотримання встановленого порядку провадження діяльності щодо використання навчальних зразків наркотичних засобів, психотропних речовин під час організації та проведення спеціальної підготовки інспекторів-кінологів зі службовими собаками. Також кінологи Держмитслужби розповіли про особливості підготовки та використання службових собак для потреб митних органів, наявну навчально-матеріальну базу та поділилися досвідом міжнародної співпраці у сфері службової кінології.
Окреслений формат проведення занять має системний характер, адже сприяє посиленню зв’язків теорії з практикою та забезпечує обмін досвідом між кінологічними підрозділами у системі правоохоронних органів України.