Отримали реальний досвід служби на кордоні

Завершилася практична підготовка третьокурсників Національної академії Держприкордонслужби України у прикордонних підрозділах на західній ділянці кордону.
Впродовж перебування в органах охорони державного кордону курсанти виконували практичні завдання та закріпили знання та вміння, здобуті під час навчання в академії.
Курсанти-прикордонники отримали досвід несення служби в прикордонних нарядах та організації служби змін, ознайомилися з проходженням державного кордону, з характеристикою протиправної діяльності та станом інженерного облаштування на ділянках відповідальності підрозділів де проходили практичну підготовку.
Майбутні офіцери брали участь у реальних затриманнях порушників законодавства з прикордонних питань, зокрема і нелегальних мігрантів, а також на практиці відпрацювали питання з підготовки службових документів та оформлення матеріалів справ про адміністративні правопорушення.
Більшість курсантів, у складі прикордонних нарядів брали активну участь у виявленні та затриманні правопорушників з прикордонних питань, а також неодноразово припиняли спроби контрабандної діяльності.
За результатами практичної підготовки кращих курсантів відзначили грамотами.