Ознайомили молодь з професією прикордонника

Персонал Національної академії спільно з представниками інших силових структур долучився до проведення патріотичного заходу для учнів Вищого професійного училища №11 в Хмельницькому.
Прикордонники продемонстрували технічні засоби прикордонного контролю, ознайомили молодь із порядком оформлення осіб, які перетинають державний кордон, особливостями перевірки документів та ідентифікації особи. Охочі могли роздивитися зразки озброєння та спеціальних засобів. Кінологи академії познайомили учнів з чотирилапими помічниками «зелених беретів» – службовими собаками. Також учасників та гостей заходу частували стравами польової кухні.
Крім того, прикордонники розповіли хлопцям та дівчатам про особливості професії та навчання у Національній академії.