Ознайомились з унікальним проєктом UPSHIFT

Студенти та курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України мали змогу ознайомитися з унікальним проєктом UPSHIFT. Ця глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) реалізується у понад 40 країнах світу та допомагає молоді перетворити свої ідеї на дієві проєкти. Зокрема, вже 5 років учасники програми UPSHIFT створюють суспільно-важливі проєкти в Україні.
Учасником UPSHIFT можуть стати ті, хто прагне позитивних змін у своїх громадах.
Курсантам та студентам Національної академії розповіли про можливість пройти навчання за методологією Human Centered Design (людино орієнтований дизайн) та отримати ресурси, щоб перетворити свої ідеї на соціально важливі проєкти, адже одна з основних цілей UPSHIFT – це надихнути молодь, підвищити їхню спроможність та підготувати до викликів сучасного життя.
Долучившись до програми UPSHIFT, молоді люди зможуть навчитися працювати в команді, аналізувати виклики та нестандартно мислити. З підтримкою ментора вони зможуть знайти ефективні способи розв’язання проблем, які їх турбують та у результаті створити власний суспільно-корисний проєкт.