Ознайомилися з новим навчальним курсом програми HELP Ради Європи

Викладач кафедри адміністративної діяльності Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Олеся Козакевич взяла участь у міжнародній конференції, організованій спільно Верховним Судом та проєктом Ради Європи «HELP (Освіта в галузі прав людини для юристів) для України, в тому числі під час війни».
Під час конференції, яка відбувалася в м. Києві наживо було презентовано новітній навчальний курс програми HELP Ради Європи «Міжнародне гуманітарне право та права людини». Курс розроблено із залученням провідних європейських експертів з міжнародного гуманітарного права та прав людини Стефані Буржуа, Патріції Гжебик, Нобуо Хаяші, Наталії Хендель, та під керівництвом судді ЄСПЛ від України Миколи Гнатовського.
Серед основних цілей курсу:
допомогти правникам і здобувачам вищої освіти краще зрозуміти правову базу міжнародного гуманітарного права, що застосовується до ситуацій збройного конфлікту та окупації;
дізнатися про суміжні стандарти міжнародного права, зокрема Європейську конвенцію з прав людини, застосування якої не припиняється у разі збройного конфлікту;
зрозуміти як взаємодіють і застосовуються різні галузі права.
Національна академія постійно впроваджує інновації в освітню діяльність, а участь науково-педагогічних працівників у таких заходах актуалізує формат освітньої діяльності юридичного змісту. Новітній курс HELP спрямований на сучасне розуміння і практичне застосування міжнародного гуманітарного права, що сприяє підвищенню професійного рівня викладача та прогресивному викладанню навчальних дисциплін за міжнародно-правовим профілем.