Перші вступники 2021 року отримали військову форму

Перші вступники, які зараховані до прикордонного вишу за результатом конкурсного відбору у 2021 році, прибули до Національної академії.

На новоспечених курсантів чекає початкова військово-прикордонна підготовка, відтак з першокурсниками розпочались підготовчі заходи у виші.  Хлопці та дівчата отримують військову форму та інше майно, проходять комплекс інструктажів, підписують контракти про проходження військової служби (навчання) та фотографуються на документи. Починаючи з 28 липня, на польовому центрі забезпечення навчального процесу академії розпочнуться заняття та тренування з вступниками. Метою початкової підготовки є отримання первинних знань та навичок за визначеними спеціальностями та підготовка до самостійного виконання посадових обов’язків під час навчання в академії. На початку вересня курсанти складуть Військову присягу на вірність Українському народові та почнуть підготовку згідно з навчальним планом академії.

Нагадаємо, що цьогоріч на навчання за державним замовленням для здобуття ступеня освіти «Бакалавр» (за схемою підготовки «курсант») до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького вступили 380 осіб.