Перші з честю!

Перші з честю! 🔰

Сьогодні на стройовому плацу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулося урочисте шикування з нагоди прийдешнього Дня прикордонника. На урочистостях також були присутні очільники міста та області, Народні депутати, керівники силових структур Хмельниччини та інші почесні гості.
Захід розпочався з виносу Бойового Прапора академії та виконання Державного Гімну. Ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький довів персоналу вітання Голови Державної прикордонної служби України генерал-майора Сергія Дейнека та побажання спільної Перемоги.
«Сьогодні прикордонники мужньо боронять кордони нашої країни, ведуть запеклі бої разом з силами оборони. Тільки протягом минулої доби захисники кордону понад 80 разів вступили у бій з ворогом, було завдано близько 30 ударів по нашим позиціям. Дякуючи українським захисникам, ми можемо продовжувати навчання, підготовку особового складу. Завдяки їм ми ходимо по мирному Поділлю. Маємо пам’ятати про це кожного дня!», — зазначив ректор.
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх військовослужбовців та цивільних громадян, які віддали своє життя у війні рашистською навалою.
Привітальні слова та сподівання на спільну Перемогу над ворогом звучали також від гостей заходу.
З нагоди Дня прикордонника військовослужбовці та працівники прикордонного вишу були нагороджені відзнаками, грамотами та цінними подарунками.