Першість академії з підтягування та комплексно-силової вправи

У рамках щорічної спартакіади в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся чемпіонат з підтягування.
За звання переможця змагалися 12 збірних команд, які представляли кожен з факультетів вишу. Крім того, 24 курсантки спробували свої сили у змаганнях з виконання «комплексно-силової вправи». Учасники та учасниці змагань показали високий рівень майстерності, витримки та жаги до перемоги. Таким чином, в командному заліку місця розподілилися наступним чином:
🥇 місце – команда 4 навчального курсу факультету безпеки державного кордону;
🥈 місце – команда 3 навчального курсу факультету безпеки державного кордону;
🥉місце – команда 2 навчального курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності.
🏆 В особистому заліку найкращі показники продемонстрував курсант 4-го навчального курсу факультету безпеки державного кордону Дмитро Писаренко. Друге місце посів курсант 4-го навчального курсу факультету безпеки державного кордону Максим Кафтанов. Третє місце зайняв курсант 3-го навчального курсу факультету безпеки державного кордону Владислав Чорней.
Також високі результати продемонстрували і дівчата. 💫Перше місце виборола курсантка 2-го навчального курсу факультету правоохоронної діяльності Юлія Лисенко. В кроці від перемоги була курсантка 4-го навчального курсу факультету правоохоронної діяльності Олександра Казмірук, яка посіла друге місце. Трійку призерів замкнула курсантка 1-го навчального курсу факультету правоохоронної діяльності Марина Гордієнко.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших високих досягнень у спорті!🎉