Персонал академії долучився до інтерактивної дискусії

Персонал Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького долучився до інтерактивної дискусії «Розуміння маскулінності та ґендерної рівності в секторі безпеки України». Захід організовано Міністерством внутрішніх справ України спільно з ООН Жінки.
Також, одночасно на зв’язку з модератором зустрічі перебували Національна академія Національної гвардії України та Львівський державний університет внутрішніх справ.
Під час заходу були представлені результати національного дослідження «Розуміння маскулінності та ґендерної рівності в секторі безпеки України», в ході якого проаналізовано наступні сфери: насильство за ознакою статі, розподіл праці у домогосподарстві, участь чоловіків у догляді та вихованні дітей, ставлення чоловіків і жінок до ґендерних питань та політики, пов’язаної з ґендерною рівністю, а також щодо якості життя.
Мета дослідження – використання його результатів під час підготовки, упровадження та моніторингу реалізації заходів, спрямованих на просування ґендерної рівності, зокрема виконання Національного плану дій щодо реалізації резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».
Під кінець зібрання було визначено найактивніших учасників дискусії, які отримали призи від організаторів.