Персонал Національної академії взяли участь в заходах присвячених до Дня Незалежності України

30 років Незалежності України – свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, виборене найкращими синами українського народу.
З нагоди ювілейної річниці Незалежності України у місті Хмельницькому підготували насичену програму урочистих заходів. З чудовим настроєм і з великим ентузіазмом прикордонники теж долучилися до святкування Дня Незалежності. Зокрема персонал Національної академії взяв участь в основних заходах, які відбувались на Майдані Незалежності. Прикордонники продемонстрували зразки спеціальної техніки та технічних засобів прикордонного контролю на виставці військової техніки. Також з нагоди Дня Незалежності військовослужбовцям та працівникам Національної академії Державної прикордонної служби було вручено нагороди керівництвом області.
У цей святковий день керівництво та весь персонал Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького бажає всім миру, здоров’я, невичерпної енергії, а найголовніше  –  єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!
З Днем незалежності, Хмельниччино!
З Днем незалежності Україно!