Підвищення рівня правової культури персоналу

Невдовзі завершується Всесвітня акція “16 днів проти насильства”, одним із завдань якої є активізація діяльності державних установ і громадських організацій з метою об’єднання зусиль задля подолання насильства, протидії торгівлі людьми, захисту прав жінок, а також формування ненасильницької ідеології в суспільстві.
Вчора, з метою підвищення обізнаності та рівня правової культури було проведено зустріч персоналу Національної академії з регіональним представником Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Хмельницькій області Оксаною Кізаєвою.
У вступному слові заступник ректора з персоналу прикордонного вишу полковник Павло Лисак наголосив на важливості підвищення обізнаності населення щодо основних прав людини, гідності та цінності людської особистості.
Оксана Кізаєва провела лекцію на тему «Права людини та роль Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у їх забезпеченні». Крім того, пані Оксана ознайомила учасників заходу з основними функціями та мандатом Уповноваженого Верховної ради України, нормативно-правовим актами, які регламентують діяльність омбудсмана, структурою інституту Уповноваженого, а також розповіла про підстави та порядок звернення до Уповноваженого.
Європейський вибір України обумовлює нагальну потребу формування правової культури усіх верств населення, зокрема персоналу сектору безпеки і оборони України.