Показове заняття для курсантів факультету правоохоронної діяльності

На кафедрі адміністративної діяльності Національної академії Держприкордонслужби України було проведено показове заняття з дисципліни «Адміністративний процес». Старший офіцер управління адміністративної юрисдикції Адміністрації Держприкордонслужби України полковник Анатолій Гурський ознайомив науково-педагогічний склад кафедри та курсантів третього курсу факультету правоохоронної діяльності з перспективами автоматизації адміністративно-юрисдикційної діяльності прикордонних підрозділів. Під час заняття були також продемонстровані можливості модернізованої інформаційно-комунікаційної системи «Гарт-5М», яка призначена для складання процесуальних документів в електронній формі, ідентифікації осіб з використанням автоматизованих баз даних, цифрового обліку застосування заходів адміністративного примусу в умовах охорони державного кордону. Курсанти отримали можливість практично відпрацювати протокол про адміністративне правопорушення та постанову про накладення адміністративного стягнення на платформі сучасних інформаційних систем правоохоронної діяльності. Подібні заняття є важливим елементом навчального процесу, адже дозволяють глибше зрозуміти матеріал та краще засвоїти теоретичні знання, отримані на лекціях.