Поліцейські вибухотехніки поділилися досвідом з курсантами-кінологами

Представники кафедри кінології факультету безпеки державного кордону Національної академії Державної прикордонної служби України провели бінарне заняття з майбутніми офіцерами кінологічних підрозділів із залученням поліцейських вибухотехніків. Заняття відбулось на базі вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.
Спеціалісти-практики розповіли курсантам про особливості роботи з вибуховими речовинами, продемонстрували найпоширеніші зразки вибухових пристроїв, а також поділилися власним досвідом діяльності.
Такий формат занять дозволяє підтримувати тісний зв’язок теорії з практикою, налагоджувати міжвідомчу взаємодію, а також сприяє удосконаленню знань курсантів щодо класифікації, порядку використання вибухових речовин та їх зразків під час підготовки інспекторів-кінологів зі службовими собаками.