Попрощались з українськими захисниками-прикордонниками

Кожного дня Україна втрачає своїх найкращих синів і доньок у війні проти російської навали. Українські захисники гідно боронять рідну країну, але, на превеликий жаль, іноді гіркою ціною за свободу та волю українського народу стає життя…

Так, 14 травня 2022 року в ході бойових дій на Донеччині  загинув молодший сержант Денис Дмитрецький, а 16 травня – молодший сержант Олексій Закліцький.

Гідні сини українського народу проявляли свою щиру любов до людей та землі, яка їх зростила, були взірцем самовідданості та відваги. Неодноразово підрозділ, в якому проходили службу прикордонники, давав відсіч ворогу, але 16 травня внаслідок артилерійського обстрілу, воїни-прикордонники отримали поранення несумісні з життям.

Вчора захисників проводили в останню путь.

Обидва загиблих військовослужбовці родом з Хмельниччини: Олексій Закліцький народився у селі Гриценки, Красилівського району, а Денис Дмитрецький уродженець села Ульянівка Кам’янець-Подільського району. Церемонії прощання з Героями пройшли у їх рідних селах.

Пам’ять про звитягу побратимів назавжди залишиться у серцях рідних, близьких, друзів, бойових побратимів та всього колективу Державної прикордонної служби України! Розділяючи біль непоправної втрати, керівництво та персонал Національної академії висловлює щирі співчуття родинам та близьким загиблих воїнів.

Царство небесне та вічна пам’ять Героям!