ПОРЯДОК

супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до громадської приймальні Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

  1. У випадках необхідності надання фізичної допомоги в доступі до громадської приймальні Національної академії особам, що потребують такої допомоги (особи під час звернення заявили про таку необхідність), відповідальний виконавець (із забезпечення доступу до публічної інформації та по роботі зі зверненнями громадян) відділення контролю та документального забезпечення організаційно-планового відділу повідомляє чергового контрольно-перепускного пункту Національної академії.
  2. У разі прибуття до контрольно-перепускного пункту Національної академії мало мобільних груп населення, черговий контрольно-перепускного пункту сповіщає відповідального виконавця (із забезпечення доступу до публічної інформації та по роботі зі зверненнями громадян) відділення контролю та документального забезпечення організаційно-планового відділу, який прибуває до особи з обмеженими можливостями для реалізації її конституційних прав на звернення.
  3. У разі необхідності для доступу даних осіб до громадської приймальні Національної академії відповідальний виконавець (із забезпечення доступу до публічної інформації та по роботі зі зверненнями громадян) відділення контролю та документального забезпечення організаційно-планового відділу інформує:
  • начальника відділу повсякденної діяльності – про виділення необхідної кількості персоналу для супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення зі складу зміни добового наряду;
  • начальника відділу охорони здоров’я – про залучення медичного працівника до супроводу вказаних осіб.