Практичне знайомство з майбутньою професією

Підходить до завершення перший семестр навчання у Національній академії Державної прикордонної служби України. Через карантинні обмеження, для студентів вишу більша частина навчальних занять проводилась дистанційно, у режимі онлайн, але попри всі зовнішні фактори, науково-педагогічний склад робить максимум, аби  підготовка фахівців юристів була високопрофесійною, плідною та цікавою.

В межах освітнього процесу, студенти 3 та 4 курсу навчання за спеціальністю «Право» відвідали судові органи Хмельницької області, зокрема Апеляційний та міськрайонний суди. Студенти отримали змогу наочно побачити практичну роботу юристів, суддів, адвокатів, долучитись до судового процесу, поспілкуватись з фахівцями, учасниками процесу та працівниками органів прокуратури, які підтримують обвинувачення у суді. Майбутні фахівці у галузі права були присутні на судових засіданнях як цивільних, так і кримінальних справ. Студентка Марія Холявко зазначає, що для неї особисто це був корисний і позитивний досвід – побачити на практиці та ще краще засвоїти питання провадження у кримінальних справах, наочно ознайомитися з роботою кожного з учасників судового засідання.

В цілому, це стало корисним досвідом, цікавою практикою та можливість реально побачити себе у майбутній професії.