Практичні навчання від хіміків-рятувальників

Викладачі кафедри загальновійськових дисциплін факультету безпеки державного кордону Національної академії Державної прикордонної служби України спільно з групою радіаційно-хімічного та біологічного захисту Хмельницького гарнізону ДСНС провели практичні навчання для курсантів прикордонного вишу. Майбутніх офіцерів навчали протистояти радіаційно-хімічним загрозам. Під час заняття курсанти змогли на власні очі побачити, як діють хімсполуки у великих масштабах, а також вчились їх контролювати та правильно убезпечувати, щоб зберегти здоров’я та життя колег.
Рятувальники та викладачі змоделювали декілька ситуацій з витоком небезпечних речовин та навчили курсантів, як діяти у разі загрози, продемонстрували сучасні засоби захисту та роботу новітніх приладів.
Національна академія забезпечує високий рівень організації освітнього процесу, тож для кожного випускника-прикордонника дисципліна з хімічного та радіаційного захисту є однією з базових, а практичні навички та вміння, у цій сфері, допомогли осягнути саме хіміки-рятувальники.