Практичні заняття з психології

Курсанти, які навчаються в Національній академії за спеціальністю «Психологія» протягом минулого тижня відвідали низку практичних занять.

Так, під час візиту до Хмельницького обласного закладу з надання психіатричної допомоги, майбутні фахівці з психології відвідали закриті відділення, де перебувають пацієнти з гострими захворюваннями та взяли участь у співбесідах з пацієнтами.

Поділились досвідом з курсантами й спеціалісти Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді. Зокрема, розповіли з якими проблемами найчастіше звертаються по допомогу до Центру.

Під час візиту до Головного управління національної поліції в Хмельницькій області курсанти ознайомилися з роботою програми психологічної підтримки «Рівний – Рівному», відвідали кімнату релаксу для особового складу та розглянули методики за допомогою яких вимірюють і налагоджують мікроклімат в колективах.

Перейняли курсанти-прикордонники й досвід рідного вишу – у відділі морально-психологічного забезпечення Національної академії взяли участь у тестуванні за методиками «НПН-А», «МЛО-АМ» та дослідили експрес-опитування особового складу щодо визначення морально-психологічного стану.

Зазначимо, що в умовах воєнного стану потреба у психологічній підтримці зростає в рази. Її потребує як цивільне населення, так і військовослужбовці.