Практика – складова успіху

Курсанти та курсантки другого курсу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького вирушили на державний кордон для проходження практичної підготовки.

Протягом трьох тижнів, у підрозділах охорони державного кордону, майбутні офіцери-прикордонники будуть поглиблювати та закріплювати теоретичні знання на посадах інспекторів, начальників груп інспекторів прикордонної служби  та начальників зв’язку відділів прикордонної служби.

На кордоні другокурсники ознайомляться з основними завданнями підрозділів охорони кордону та їх  ділянками відповідальності, з технічними засобами охорони кордону та порядком їх застосування, розроблятимуть оперативно-службові та адміністративно-процесуальні документи, проводитимуть заняття з персоналом, тощо. Також курсанти нестимуть службу з охорони державного кордону у прикордонних нарядах, практично ознайомляться з порядком виконання завдань дільничними інспекторами прикордонної служби в секторах відповідальності, залучатимуться до контролю за несенням служби прикордонними нарядами на ділянці підрозділів. Курсанти-зв’язківці практично виконуватимуть обов’язки начальників відділень зв’язку підрозділів: ознайомляться з порядком організації зв’язку на ділянці відповідальності, проводитимуть моніторинг систем зв’язку, залучатимуться до технічного обслуговування засобів зв’язку відділів прикордонної служби, братимуть участь у заходах з відновлення зв’язку та ін.

За виконання заходів практичної підготовки у кожному підрозділі курсант отримає відгук та відповідну оцінку, а по прибуттю до  академії другокурсники захищатимуть свої звіти практичної підготовки.