Право нести символ 30-річчя Незалежності

Двоє представників Державної прикордонної служби України разом з військовослужбовцями та співробітниками сил безпеки та оборони України та країн-партнерів нестимуть 30-метровий державний прапор на початку пішої колони парадних розрахунків під час майбутнього параду військ до Дня Незалежності України.

Одним із тих, хто нестиме разом з побратимами символ Незалежності є курсант факультету правоохоронної діяльності Національної академії Держприкордонслужби України ім. Б. Хмельницького Кирило Семеновський. Батько курсанта – Семеновський Олег Миколайович проходив військову службу у Донецькому прикордонному загоні на посаді інспектора прикордонної служби відділу “Новоазовськ”. У липні 2014 року, у розпал російсько-української війни загинув від поранень в ході бойового зіткнення з терористами які вели мінометний обстріл пункту пропуску “Новоазовськ”.

Достойний син свого батька і діда, також прикордонника, Кирило також обрав шлях офіцерської служби Батьківщині та у 2019 році вступив до Національної академії. За час навчання у виші Кирило став прикладом для товаришів, характеризується безпосередніми командирами та викладачами виключно з позитивної сторони. Відтак беззаперечне право нести символічний стяг на чолі всього військового параду отримав саме курсант Семеновський.