Представники Національної академії взяли участь у науковому форумі

Взяли участь у роботі наукового форуму «Права людини та гендерна рівність під час воєнних дій на території України», організатором якого виступив Львівський державний університет внутрішніх справ.

Вкрай актуальна тематика захисту прав людини та забезпечення гендерного паритету в умовах воєнного стану набула нового сенсу та зібрала до обговорення провідних науковців з різних куточків України, а також закордону. В ході форуму учасники розглянули питання дотримання прав і свобод громадян під час воєнних дій, зокрема у призмі національного та міжнародного досвіду. Також були розкриті концептуальні підходи з протидії гендерно зумовленого насильства під час воєнних дій. Крім того, науковці обговорили роль жінок в секторі безпеки та оборони України у реаліях сьогодення.  Окрему увагу під час дискусії було приділено питанню захисту прав та інтересів дітей в Україні в умовах воєнного стану.