Національна академія ДПСУ презентувала серію книг про самовідданість і відвагу воїнів-прикордонників

   

Національна академія Держприкордонслужби України постійно впроваджує інновації в освітню діяльність та сприяє науковим дослідженням.
Зокрема днями представники прикордонного вишу презентували книжкову серію: «Шлях до Перемоги 2022-2023», до якої також входить артбук «Кордон незламності: війна через об’єктив» та літопис «Кордон мужності та героїзму».
Вчені-дослідники прикордонного вишу щоденно ведуть хронологічний опис участі органів та підрозділів ДПСУ у російсько-українській війні, нотують спогади прикордонників, свідчення побратимів, згадки рідних про загиблих воїнів тощо. До речі, автором ідеї став очільник прикордонного відомства Сергій Дейнеко.
Книжкова серія «Шлях до Перемоги 2022-2023» створена для збереження історичної пам’яті українського народу про самовідданість і відвагу, героїзм і самопожертву, мужність і витримку українських воїнів-прикордонників та їх неоціненний внесок в остаточну Перемогу над ворогом.
Презентація книжок відбулася на засіданні Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби в Інституті медицини праці імені Ю.І. Кундієва Національної академії медичних наук України.