Продовжуємо профорієнтаційні зустрічі з молоддю

Викладачі Національної академії Держприкордонслужби України продовжують проводити профорієнтаційні заходи зі старшокласниками Хмельниччини. Так, представники кафедри прикордонної служби відвідали учнів старших класів Ярмолинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Викладачі провідної кафедри академії розповіли школярам про професію прикордонника, аспекти офіцерської кар’єри у відомстві, про умови вступу та перспективи навчання в Національній академії. Також молоді продемонстрували тематичні інформаційні відео.
Зустріч пройшла жваво та продуктивно. Багатьох учнів зацікавила професія охоронців кордону. Діти запитували про спеціальності, за якими здійснюється підготовка офіцерів-прикордонників, про вступну кампанію, цікавилися навчальним процесом.