Продовжуємо профорієнтаційні зустрічі

Цьогорічна вступна кампанія набирає обертів, відтак продовжуємо зустрічатися з учнівською молоддю Хмельниччини.
Днями офіцери Національної академії завітали до учнів старших класів Ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Шепетівського навчально-виховного комплексу №3. За активного сприяння директорату навчального закладу, представники академії змістовно обговорили з майбутніми абітурієнтами аспекти вибору свого фаху, розповіли про професію прикордонника, про переваги навчання в Національній академії та кар’єрні перспективи військової служби.
Ліцеїсти активно долучалися до обговорення, цікавилися різними аспектами навчання та ставили питання щодо умов вступу до прикордонного вишу, адже військова служба, зокрема і в лавах прикордонного відомства України, на сьогодні входить в топ найбільш перспективних професій, а військовослужбовці справедливо шануються українським суспільством. Подібні профорієнтаційні заходи відбулися також в інших навчальних закладах області та міста Хмельницького .
Нагадаємо, що в Національній академії Держприкордонслужби України триває вступна кампанія 2023 року. За детальною інформацією звертайтесь до приймальної комісії за номером телефону 097 251 51 14, або шукайте у розділі “ВСТУПНИКУ” офіційного сайту НАДПСУ.