Продовжуємо розширювати співпрацю!

Національна академія активно співпрацює з державними органами та громадянським суспільством щодо забезпечення рівних прав і можливостей всіх категорій персоналу прикордонного вишу, у тому числі осіб, які потребують додаткового соціального захисту та уваги.

Сьогодні, у прикордонному виші, ректор Національної академії Державної прикордонної служби України генерал-майор Олександр Луцький зустрівся з заступником начальника Служби у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації Любов’ю Тимофіїв. Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про  співробітництво між Національною академією та Службою у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації. Метою досягнутих домовленостей є співробітництво сторін, спрямоване на проведення просвітницьких інформаційних заходів з персоналом, круглих столів, співбесід з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, а також соціального захисту курсантів  (студентів) сиріт та  курсантів (студентів), позбавлених батьківського піклування. Документ передбачає підтримку персоналу Національної академії з боку провідних фахівців Служби у справах дітей в сфері дотримання принципу забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, соціального захисту сиріт та осіб позбавлених батьківського піклування та розроблений на виконання другого Національного плану дій України з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325«Жінки. Мир. Безпека».

Повага до людської гідності, забезпечення прав людини, постійна турбота про особовий склад, створення належних умов професійної діяльності – завжди в пріоритеті та постійно перебуває на контролі керівництва академії.