Продовжуємо традиції студентської співпраці

Нещодавно відбулося підписання Договору про співпрацю та спільну творчу діяльність між Національною академією Держприкордонслужби України та Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова. Окрім керівників договори підписали також і голови органів студентського самоврядування обох вишів. Сам документ направлений на розбудову співробітництва та поглиблення культурних та наукових зв’язків між закладами вищої освіти, зокрема проведення в майбутньому спільних наукових, спортивних, культурно-розважальних та інформаційних заходів, масових лекцій, зустрічей, тренінгів та майстер-класів.

Співпраця між студентськими радами полягає зокрема в академічній мобільності – можливості відвідування занять в обох закладах, організації тренінгів для керівних ланок органів студентського самоврядування. Також в планах спільні тренінги по тактичній медицині, спортивні змагання, спільні благодійні акції, участь у наукових конференціях, спільні культурно-масові та розважальні заходи.

Зазначимо, що студентське самоврядування є невіддільною частиною громадського самоврядування закладу освіти. Студентська рада є добровільним об’єднанням студентів, консультативно-дорадчим колегіальним органом, утвореним з метою розвитку студентського самоврядування, врахування інтересів молоді при розробці та реалізації політики у сфері вищої освіти, соціального становлення та розвитку молоді, налагодження взаємодії з адміністрацією закладу, органами державної влади, громадськими молодіжними об’єднаннями.