Профільні заняття із залученням стейкхолдерів

На кафедрі прикордонної служби Національної академії провели заняття з курантами випускних курсів із залученням стейкхолдерів – офіцерів Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби України.

Використовуючи технології дистанційного навчання на профільній кафедрі прикордонного вишу запроваджено практику залучення до проведення занять керівників структурних підрозділів Адміністрації прикордонного відомства відповідно до напрямку підготовки курсантів-прикордонників. Курсанти третього та четвертого курсів, які вже скоро завершують навчання і виконуватимуть завдання на різних посадах долучились до обговорення актуальних питань інтегрованого управління кордонами та аспектів виконання завдань прикордонними загонами щодо забезпечення недоторканності державного кордону України. Заступник начальника Управління прикордонної служби Адміністрації відомства полковник Володимир Марчук довів майбутнім офіцерам основні вимоги та завдання, які стоять перед підрозділами, а також загрози та виклики сучасності у сфері прикордонної безпеки України. Також в ході онлайн-заходу майбутні офіцери мали можливість поставити питання, що безпосередньо стосуються їх подальшого проходження служби.

Підкреслимо, що проведення занять із  залученням стейкхолдерів у процесі навчання допомагає курсантам перейняти цінний досвід офіцерів-практиків та поділитись власними думками щодо актуальних питань діяльності відомства. Крім того, такий формат безперечно позитивно впливає на якість підготовки випускників Національної академії та їх мотивацію.