Пройшли підготовку за стандартами НАТО в межах програми DEEP

Викладачі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького в межах програми вдосконалення військової освіти DEEP взяли участь у третьому модулі Основної програми розвитку викладачів. Програма DEEP є потужним інструментом, який допомагає Україні удосконалювати та підвищувати сумісність української освіти з Альянсом. Метою Програми є підтримка реформування системи військової освіти відповідно до стандартів НАТО.
Основною метою цього модулю було обговорення та практичне відпрацювання сучасних підходів до розробки навчальних занять та курсів.Учасники активно брали участь в обговореннях навчальних питань модуля, обмінювалися досвідом та експертними знаннями в розробці освітніх компонентів і навчальних занять. За результатами модуля, учасники представили власні проєкти навчальних занять, які були створені на основі сучасних поглядів до їх розробки.
Під час вручення сертифікатів учасникам модуля заступник ректора Національної академії з навчальної роботи полковник Сергій Білявець відзначив важливість проходження подібних курсів науково-педагогічним складом та висловив впевненість про подальшу співпрацю прикордонного вишу з представниками програми DEEP в інших проєктах розвитку вищої освіти.