Провели чемпіонат з настільного тенісу

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького провели чемпіонат з настільного тенісу серед курсантів. У змаганнях взяли участь 12 команд. За підсумками змагань першою стала збірна команда 1-го навчального курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності, друге місце посіла збірна 3-го навчального курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності, а «бронзу» отримала збірна команда 1 навчального курсу факультету безпеки державного кордону.
В особистій першості серед дівчат кращими були: солдат Паламарчук Софія (1 місце, факультет забезпечення оперативно-службової діяльності), солдат Матвіїшина Яна (2 місце, факультет правоохоронної діяльності), Оліщук Юлія (3 місце, факультет правоохоронної діяльності).