Провели круглий стіл  «Актуальні питання формування стресостійкості військовослужбовців»

У контексті виконання Національного плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на період до 2025 року в Національній академії Державної прикордонної служби України було проведено круглий стіл ««Актуальні питання формування стресостійкості військовослужбовців» за участі кандидата психологічних наук, доцента, координаторки Центру стресостійкості Хмельницької області від Israel Trauma Coalition Людмили Гундерук.
Під час вступної промови заступник ректора Національної академії, кандидат з державного управління, доцент Павло Лисак відзначив актуальність теми збереження психічного здоров’я, ментальності та реабілітації військовослужбовців прикордонного вишу.
Людмила Гундерук ознайомила  учасників та учасниць заходу з  унікальним досвідом Israel Trauma Coalition (Ізраїль), якого не має жодна інша країна світу. В основі навчання включено надання допсихологічної допомоги, навчання технік емоційної підтримки та психосоціальної допомоги оточенню, профілактики вигорання в умовах тривалої кризи тощо.
Учасники круглого столу обговорили шляхи ефективного формування професійної психологічної компетентності майбутніх офіцерів-прикордонників, розвитку здатності регулювати свій емоційний стан, а також підпорядкованого персоналу в екстремальних умовах для ефективного виконання службово-бойових завдань з охорони та оборони державного кордону України.
Під час заходу було обговорено питання подальшої взаємодії між Національною академією та Центром стресостійкості Хмельницької області.