Провели профорієнтаційні зустрічі на Закарпатті

Представники Національної академії Державної прикордонної служби України відвідали навчальні заклади в Ужгороді та в Мукачеві.
Під час зустрічей з учнями 10-11 класів (ліцеїстами) прикордонники демонстрували презентаційний фільм про Національну академію та інформували про порядок вступу та умови навчання. Офіцери прикордонної служби поділилися своїм професійним досвідом та розповіли про непересічні можливості, які відкриваються перед тими, хто обирає шлях захисту кордону нашої країни. Учні демонстрували щиру зацікавленість професією прикордонника, ставили багато питань. Зустрічі проходили в теплій, дружній атмосфері. Чимало учнів виявили бажання після випуску вступити до прикордонного вишу.
Захоплюйтеся викликами, розвивайте лідерські якості та приєднуйтесь до нашої великої родини прикордонників!