Провели просвітницько-інформаційні семінари для персоналу академії

У рамках реалізації державної Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти для персоналу Національної академії провели просвітницько-інформаційні семінари на наступні теми: «Моделі поведінки людини, як ознаки соціальної адекватності» та «Родина, як оберіг для людини в умовах воєнного стану».

Спікером семінарів став Голова Української Асоціації сімейних психологів, завідувач кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, доктор психологічних наук, професор Євген Потапчук.
Під час заходу професор Потапчук розкрив психологічні особливості створення та збереження міцної сім’ї. Крім того, учасники зібрання обговорили проблемні аспекти сімейного життя, зокрема питання відповідальності батьків за долю своїх дітей та створення сприятливих умов для їх виховання.