Провели просвітницький захід в межах акції «16 днів проти насильства»

Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Оксана Кізаєва провела просвітницький захід для курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Захід відбувся в межах всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
Оксана Кізаєва ознайомила учасників заходу з основними функціями та мандатом Уповноваженого, структурою та напрямками діяльності Офісу Омбудсмана, розповіла про підстави та порядок звернення до Уповноваженого. Також представниця Уповноваженого презентувала курсантам академії роботу Офісу Омбудсмана та регіонального представництва в області у сфері запобігання та протидії насильству. Присутнім надали роз’яснення щодо поняття та проявів різних видів насильства, спеціальних заходів протидії домашньому насильству, заходів з профілактики та запобігання, порядку реагування на прояви насильства, видів відповідальності.
Нагадаємо, що наразі триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради спільної мети – підвищити розуміння та обізнаність суспільства про всі форми насильства.