Провели тренінг на тему запобігання сексуальному насильству

Для персоналу Національної академії Держприкордонслужби провели тренінг на тему: «Виявлення, реагування та документування випадків сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, із урахуванням
підходу, орієнтованого на постраждалих».
Метою заходу було підвищення обізнаності особового складу з питань дієвої комунікації з
постраждалими від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом. Спікеркою тренінгу стала національна експертка з гендерних питань Олена Суслова.
Учасники заходу обговорили алгоритм комунікації з постраждалими від насильства та розглянули приклади ситуацій. Крім того, спікерка надала присутнім перелік організацій, які можуть допомогти постраждалим від сексуального насильства.
Сексуальне або сексуалізоване насильство – супутники будь-якої війни. Сьогодні для кожної людини в Україні важливо вміти правильно спілкуватися та знаходити підхід до жертв такого роду насильства, а особливу важливість це має для структурних підрозділів сектору безпеки і оборони. Суспільство має зробити все, щоб люди після пережитих потрясінь знаходили в собі сили впоратися з наслідками трагедії, залишити страшну подію в минулому та рухатися далі.