Провели урочисті заходи з нагоди державних свят

З нагоди Дня Державного прапора України та напередодні Дня незалежності України відбулося урочисте шикування персоналу Національної академії Держприкордонслужби України.

Церемонія розпочалась з урочистого  підняття Державного Прапора України.

Ректор академії генерал-майор Олександр Луцький привітав військовослужбовців зі святом та зазначив, що незалежність — це відповідальність, яка лежить на наших плечах й можлива лише за умови, що мужній та сміливий український народ готовий за неї боротися.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу і територіальну цілісність України.

Наприкінці заходу ректор академії вручив найкращим військовослужбовцям відомчі відзнаки, нагороди, чергові військові звання, грамоти та цінні подарунки.

Також персонал Національної академії долучився до міських заходів з нагоди Дня Державного прапора України.

В цей день, щоб відзначити свято, біля найбільшого стяга Хмельниччини, у міському в дендропарку «Поділля», зібрались очільники місцевих органів влади та самоврядування, керівники підрозділів сектору безпеки і оборони, представники громадських організацій, хмельничани та гості міста. Присутні віддали шану синьо-жовтому символу нашої держави та висловили сподівання, що скоро цей прапор буде майоріти над всіма українськими містами.