Провели уроки мужності для молоді

В рамках ініціативи Благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» та з нагоди прийдешнього Дня прикордонника офіцери Національної академії Держприкордонслужби України продовжують тематичні зустрічі з учнями закладів середньої освіти Хмельниччини. Заходи в рамках патріотичного виховання молоді відбулись з ліцеїстами Хмельницький ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради та учнями Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького.
Уроки мужності для молоді провели офіцери, які з перших днів повномасштабної російської агресії боронили Україну на сході та півдні Україні. Говорили про різне: виконання бойових завдань, мужність українських захисників, втрату побратимів, поранення та полон, а також патріотизм українців та майбутню відбудову України. Учні з захопленням слухали та задавали безліч запитань героям-прикордонникам. Крім того, під час зустрічей присутнім розповіли про умови вступу до Національної академії у 2023 році та перспективи служби в прикордонному відомстві.
Зазначена ініціатива триває з кінця минулого року, заходи з молоддю такого формату продовжуватимуться й надалі аби відвідати якомога більше учнів та студентів області.