Провели Всеукраїнський круглий стіл

У Національній академії Держприкордонслужби України провели Всеукраїнський круглий стіл «Співпраця сектору безпеки та оборони з громадянським суспільством: позитивні практики – досвід Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького».

Під час зібрання учасники та учасниці заходу – представники та представниці обласних осередків «Коаліції 1325» ознайомились з досвідом прикордонного вишу щодо співпраці з громадянським суспільством. Представники Національної академії розповіли присутнім про Програму громадянської освіти та виховання учасників освітнього процесу, аспекти формування правової гендерної культури персоналу вишу та розвитку здатності майбутніх офіцерів-прикордонників здійснювати співпрацю з громадянським суспільством. Також учасники круглого столу обговорили особливості інтегрування гендерних підходів в освітній процес вишу на засадах реалізації Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року.

Крім того, науковці Національної академії поділилися із присутніми досвідом проведення тематичних заходів  щодо взаємодії з громадськістю у рамках науково-просвітницького Форуму «Кордон мужності та героїзму».

На завершення зустрічі учасники та учасниці круглого столу обговорили питання подальшої взаємодії за даним напрямком.