Провели заняття із залученням офіцерів-практиків

У Національній академії Держприкордонслужби України проведено ряд занять із залученням стейкхолдерів – офіцерів Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби України та органів охорони державного кордону.
Зокрема, на кафедрі прикордонної служби з курсантами третього курсу навчання заступник начальника штабу – начальник відділу організації прикордонної служби Волинського прикордонного загону підполковник Сергій Новак провів заняття на тему «Зміст роботи посадових осіб підрозділу охорони державного кордону з формування позитивного іміджу Держприкордонслужби України». Курсанти активно ставили питання та висловлювали свої думки.

Також, для ад’юнктів, які працюють над юридичними дослідженнями проведено семінар за участю начальника управління адміністративної юрисдикції Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби України доктора юридичних наук, доцента Юрія Курилюка. Тема заняття була присвячена актуальним питанням застосування норм адміністративного законодавства в контексті протидії загрозам прикордонній безпеці. Відбулося обговорення особливостей адміністративно-юрисдикційної діяльності прикордонних органів, прикладних аспектів дослідницьких робіт правового змісту, шляхів удосконалення нормативної регламентації завдань інтегрованого управління кордонами та можливостей сучасної науки для їх досягнення. Звернули увагу на опрацювання здобувачами вищої освіти якісних результатів наукового та практичного характеру, їх впровадження в оперативно-службову діяльність, надання реального науково-методичного супроводу відповідно до тематики наукових досліджень і науково-технічних розробок у Державній прикордонній службі України на 2021 – 2023 роки «Наука – для кордону». Ад’юнкти отримали можливість поставити питання, що стосуються обраних ними напрямів досліджень, обмінятися досвідом з методики підготовки дисертаційної роботи, з’ясувати основні вимоги щодо реалізації правоохоронних функцій у сфері охорони державного кордону України.
Зазначимо, що залучення до проведення занять представників органів управління та охорони державного кордону є одним з напрямків розвитку освітнього процесу Національної академії, який допомагає у формуванні універсальних навичок дослідника, з використанням досконалих технологій наукової діяльності та позитивно впливає на якісну підготовку офіцерів-прикордонників та мотивацію щодо подальшого проходження служби.