Провели засідання Ради наукового товариства

В Національній академії Держприкордонслужби України відбулось засідання Ради наукового товариства слухачів, курсантів, студентів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених.

Після підбиття підсумків роботи у 2020-2021 навчальному році, на засіданні було затверджено оновлений склад Ради. Головою Ради обрали професора кафедри теорії права та кримінально-процесуальної діяльності доктора юридичних наук, доцента підполковника юстиції Тетяну Ніколаєнко. Заступником голови Ради стала доцент кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін доктор філософських наук, доцент Ольга Гончаренко та секретарем Ради –  старшого наукового співробітника науково-організаційного відділу працівника Володимира Корчева.

На завершення, учасники зібрання обговорили та затвердили План роботи наукового товариства академії слухачів, курсантів, студентів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених Національної академії на наступний навчальний рік.