Прикордонники стали донорами крові

Після початку гострої фази російсько-української війни у лікарняних закладах України зросла потреба у запасах крові та її складників. Співробітники Національної академії долучилися до ініціативи поповнення банку крові Хмельницького обласного центру служби крові.

Тож частинкою себе заради порятунку інших поділилися сьогодні понад сто людей. Серед них і ті, хто прийшов вперше, і люди з досвідом, зокрема й Почесні донори України. Прикордонник Сергій стає донором не вперше. «Все для перемоги!», — лаконічно, але містко пояснює він свою мотивацію. Сьогодні донорська кров є надзвичайно потрібною та життєво необхідною, адже дає можливість щодня рятувати життя українцям. Медики кажуть, що існує потреба в усіх групах крові, оскільки використовується не стільки для прямого переливання, скільки для виготовлення препаратів на основі компонентів крові.

Прикордонники звертаються до усіх небайдужих та пропонують наслідувати їх приклад та долучитися до донорства. Зазначимо, що донором може стати здорова людина віком від 18 років і вагою понад 50 кг.