Прикордонники завітали до школярів Ярмолинецької громад

Сьогодні представники факультету безпеки державного кордону Національної академії Державної прикордонної служби України завітали до школярів Ярмолинецької громади та презентували потенційним вступникам прикордонний виш.
Прикордонники продемонстрували дітям спорядження, спецзасоби та технічні засоби прикордонного контролю. Учням показали зразки озброєння, техніки та обговорили з майбутніми випускниками переваги навчання в Національній академії ДПСУ імені Богдана Хмельницького.
Найбільший захват у школярів викликали службові собаки прикордонників. Під час проведення показових виступів інспектори-кінологи продемонстрували як чотирилапі вправно шукають наркотичні, вибухові речовини та допомагають у затримання правопорушників.
Діти мали змогу поставити додаткові питання про професію охоронців кордону та зробити фото на згадку.