Привезли перемогу з Чемпіонату України з гирьового спорту

У складі збірної команди Хмельницької області, курсанти Національної академії Держприкордонслужби України взяли участь у Чемпіонаті України з гирьового спорту. Змагання проходили 6-10 березня в місті Києві. Спортсмени академії показали високі результати та гідно представили як команду області, так і прикордонний виш. За результатами змагань у ваговій категорії до 63 кг курсант першого курсу факультету безпеки державного кордону Дмитро Альохін виборов перше місце серед юніорів та третє місце серед дорослих у вправі «ривок гирі», виконав норматив Майстра спорту України та пройшов відбір на Чемпіонат Європи, який відбудеться в Парижі.
У ваговій категорії до 73 кг курсант третього курсу факультету правоохоронної діяльності Юрій Миколаєнко посів друге місце серед юніорів у вправі «ривок гирі», третє місце серед юніорів у вправі «поштовх гирі», друге місце серед юніорів у вправі «ривок гирі з довільною зміною рук» та виконав норматив Майстра спорту України.
Також паралельно проходив Чемпіонат України серед студентів, де Миколаєнко Юрій посів друге місце.

Успіхи курсантів є яскравим доказом того, що прикордонний виш готує вольових, професійно і фізично підготовлених офіцерів-прикордонників.

Вітаємо спортсменів та бажаємо енергії, сили та наснаги для подальших перемог!