Привітали ветеранів з нагоди 30-річчя прикордонного вишу

Сьогодні, у переддень 30-ї річниці заснування єдиного в Україні вищого навчального закладу, що готує офіцерів-прикордонників, до Національної академії Держприкордонслужби України завітали почесні гості. На урочистому зібранні були присутні заступник міністра МВС України Ігор Бондаренко, заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Сердюк, Голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, заступник Хмельницького міського голови Михайло Кривак, ректори Національної академії попередніх років, керівники силових структур Хмельницької області, волонтери, ветерани та науково-педагогічний склад Національної академії.
Вітання та слова подяки звучали перш за все на адресу ветеранів-прикордонників, які стояли у джерел створення прикордонного вишу. «Ваш вклад у розбудову та становлення навчального закладу – неоціненний. Ваші знання та практичний досвід – це міцний фундамент для відмінної підготовки та виховання молодого покоління прикордонників. Сердечна Вам шана та низький уклін від усього колективу», – звернувся до ветеранів ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький.
На адресу академії надійшли вітання від Голови Держприкордонслужби, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, начальників регіональних управлінь, органів охорони державного кордону, освітніх і наукових установ нашої країни. Також присутнім продемонстрували відеопривітання для рідної Альма-матер від воїнів-прикордонників, які у цей час виконують бойові завдання щодо відбиття збройної агресії рф. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя, виборюючи незалежність та свободу України.
Також, для гостей провели екскурсію Національною академією, показали ветеранам навчально-матеріальну базу вишу та ознайомили зі змінами та інноваціями, які було впроваджено в освітній процес за останні роки.
Многая літа, прикордонна Альма-матер!
« of 2 »