Призначено стипендії імені генерала армії України В.О. Губенка

Згідно з наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України за особливі успіхи в навчальній та науковій діяльності та зразкову військову дисципліну слухачу другого курсу факультету підготовки керівних кадрів Національної академії Держприкордонслужби України підполковнику Вадиму Томківу та курсантці третього курсу факультету правоохоронної діяльності солдату Валерії Семко призначено стипендії імені генерала армії України Валерія Олександровича Губенка. Відповідні сертифікати вручив сьогодні стипендіатам під час загальноакадемічного шикування ректор академії генерал-майор Олександр Луцький.
Стипендія імені генерала армії України Губенка В.О. призначається найкращим курсантам і слухачам Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького щорічно.
Щиро вітаємо стипендіатів та бажаємо нових досягнень!