Призові місця на чемпіонаті області з легкої атлетики

Нещодавно в Хмельницькому відбувся чемпіонат області з легкої атлетики. Курсанти Національної академії – члени збірної команди вишу з легкої атлетики також взяли участь у змаганнях.

Завдяки високому рівню підготовки курсант другого курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Ростислав Скотинянський виборов друге місце з бігу на 1500 метрів серед чоловіків з результатом 4 хвилини 24 секунди. Представниця цього ж факультету Катерина Пікуль була п’ятою з бігу на 800 метрів з результатом 2 хвилини 34 секунди.

Варто додати, що курсанти-першокурсники які вперше брали участь в легкоатлетичних змаганнях, також показали високі результати. Майбутні офіцери запевняють, що зупинятися на досягнутому не збираються, адже мріють в майбутньому виборювати ще більше нагород та встановлювати нові рекорди.