Рідним загиблого прикордонника вручили державну нагороду

Орден «За мужність» ІІІ ступеня вручив сьогодні в Славуті заступник ректора Національної академії Держприкордонслужби України полковник Павло Лисак батьку загиблого прикордонника штаб-сержанта Дениса Круця.
Денис Круць з самого початку повномасштабного вторгнення мужньо виконував завдання з оборони міста Маріуполь. В березні 2022 року ситуація в місті була складною. Денис разом із захисниками Маріуполя брав участь у вуличних боях з великою кількістю техніки та живої сили противника. На превеликий жаль, під час одного з таких боїв прикордонник отримав поранення, несумісні з життям. Тіло воїна вдалося повернути на малу батьківщину лише нещодавно.
Сьогодні громада Славути, стоячи на колінах, проводила в останню путь відважного воїна. Попрощатися з Героєм та вшанувати пам’ять про нього прийшли близькі, рідні, друзі, побратими, зокрема й персонал Національної академії.
Указом Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій Присязі, Дениса Круця було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Служба та бойовий шлях відважного прикордонника назавжди закарбовані в новій українській історії.
Вічна слава Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!