Роботи представників Національної академії отримали золоті медалі на міжнародній виставці

Цьогоріч Національна академія Державної прикордонної служби України взяла активну участь у роботі XIII міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2022». Захід був організований та проведений компанією «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». У роботі виставки взяли участь 448 освітніх закладів України.

За активне сприяння роботі виставки Національну академію було визнано лідером рейтингового виставкового конкурсу Гран-прі «Вища освіта України» та нагороджено відповідною відзнакою. Ректора Національної академії Держприкордонслужби України генерал-майора Олександра Луцького нагородили почесною грамотою за вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики у сфері освіти.

Роботи представників Національної академії нагороджені золотими медалями та дипломами. Зокрема, «золото» у номінації «Створення і використання комп’ютерно орієнтованих методичних систем, технологій дистанційного й змішаного навчання, цифрових освітніх ресурсів і засобів навчання» отримала робота на тему «Організація дистанційної форми професійної підготовки та підвищення кваліфікації персоналу Державної прикордонної служби України», презентована колективом авторів відділу дистанційних технологій підвищення кваліфікації академії. У номінації «Модернізація інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу» перемогу здобула робота авторства заступника начальника кафедри логістики Національної академії на тему «Модель взаємодії закладу вищої освіти зі стейкголдерами як складова системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти». У номінації «Упровадження сучасних технологій і методик формування ключових компетентностей здобувачів освіти» перемогла робота на тему «Мобільні інформаційно-довідкові ресурси для формування професійної компетентності у фахівців прикордонного контролю» авторства викладача кафедри прикордонного контролю Національної академії.