Розбудова спроможностей у сфері стратегічних комунікацій Держприкордонслужби

Як розпізнати дезінформацію та збільшити свою стійкість до операцій впливу, про небезпечні тенденції в інфопросторі України та алгоритми інформаційного реагування на кризові ситуації говорили зі слухачами факультету підготовки керівних кадрів та курсантами Національної академії під час ознайомчої лекції по стратегічним комунікаціям.
Лекцію з теми «Розбудова спроможностей у сфері стратегічних комунікацій Держприкордонслужби України» для здобувачів вищої освіти провів помічник Голови Державної прикордонної служби України підполковник Сергій Якимець.
Під час заходу помічник Голови відомства ознайомив офіцерів та курсантів з поняттям та основними складовими стратегічних комунікацій, з досвідом закордонних колег та напрямами розвитку стратегічних комунікацій у прикордонному відомстві, їх цілями, а також зі способами імплементації стратегічних повідомлень в ході існуючих комунікаційних процесів. Говорили також про шляхи підвищення особистої медіаграмотності персоналу, що таке стратегічний наратив, цільова аудиторія та інструменти в комунікаціях відомства, зупинились також на статистичних дослідженнях рівня довіри громадян організаціям правопорядку та правосуддя.
Особливу увагу слухачів та курсантів викликала інформація про основні етапи та наративи ворожих інфо атак в Україні, шляхи навмисного дезінформування населення та засоби протидії цим загрозам.
Загалом лекція пройшла цікаво та насичено, не обійшлось і без запитань у призмі особистого службового досвіду та подальшого обговорення з тематики заняття.